Sentetik Grubu Boyaları

Tempo Sentetik Grubu Boyaları

yalova ısı yalıtım antipas Isı Yalıtım ve Mantolama, filli boya, boya, fawori boya, tempo boya, yalova izolasyon firmaları, yalova mantolama, filli boya yalova bayileri, yalova boya firmaları, filli boya fiyat listesi, yalova'da boya badana işleri, yalova boya firmaları, yalova ev tadilat, yalova demiryürek inşaat malzemeleri, astar,

Tempo Antipas(Gri)

Ürün Tanımı

Tempo Antipas; Alkid reçine esaslı, hava kurumalı, pas önleme gücü yüksek astar boyadır.

Özellikler

İçerdiği alkid reçine ve pas önleyici antikorozif yapıdaki pigmentlerin özel kombinasyonu ile demir-çelik yüzeyleri paslanmaya karşı korur. Alkid reçinesi sayesinde uygulama yüzeyi ile çok iyi aderans oluşturur. Yüksek nem ve zor iklim şartlarına karşı dirençlidir. Üstün örtme kabiliyeti nedeniyle işçilik ve zamandan tasarruf sağlar.

Uygulanacak Yüzeyler

Her türlü demir-çelik-sac yüzeyleri korozyonuna karşı korumak için kullanılır.

gemlik mantolama lüks sentetik boya Isı Yalıtım ve Mantolama, filli boya, boya, fawori boya, tempo boya, yalova izolasyon firmaları, yalova mantolama, filli boya yalova bayileri, yalova boya firmaları, filli boya fiyat listesi, yalova'da boya badana işleri, yalova boya firmaları, yalova ev tadilat, yalova demiryürek inşaat malzemeleri, astar,Tempo Lüks Sentetik Boya

Ürün Tanımı

Yüksek parlaklık , yapışma ve örtme gücüne sahip, modifiye alkid reçine esaslı son kat boyadır.

Özellikler

Parlak görünüme sahip olup uygulandığı yüzeyde çok iyi örtme ve yayılma özelliğine sahip bir üründür. Yayılma özelliğinden dolayı fırça ve rulo izi kalmaz.

Uygulanacak Yüzeyler

İçerde ve dışarıda her cins ahşap, demir-çelik- sac yüzeylerde , OSB , MDF , beton, brüt beton, alçıpan, sıva, betopan ve mobilyalarda uygun astarlar ile güvenle kullanılır.

bursa mantolama , tempo luks sentetik Isı Yalıtım ve Mantolama, filli boya, boya, fawori boya, tempo boya, yalova izolasyon firmaları, yalova mantolama, filli boya yalova bayileri, yalova boya firmaları, filli boya fiyat listesi, yalova'da boya badana işleri, yalova boya firmaları, yalova ev tadilat, yalova demiryürek inşaat malzemeleri, astar,

Tempo Lüks Sentetik Astar

Ürün Tanımı

Yüksek örtme gücüne sahip, mat, modifiye alkid reçine esaslı sentetik astardır.

Özellikler

Yapısında bulunan modifiye alkid reçine sayesinde uygulama yüzeyine mükemmel yapışır. Rahat tarama ve örtme gücü sayesinde işçilikten tasarruf sağlar. Düzgün bir yüzey oluşturur ve yüzeyi son kat uygulamaya hazır hale getirir.

Uygulanacak Yüzeyler

İçeride ve dışarıda her cins ahşap, beton, brüt beton, sıva, betopan, alçıpan, OSB, MDF, demir-çelik-sac yüzeylerde son kat boya uygulamasından önce güvenle kullanılır.