Tempo Dış Cephe Boyaları

Tempo Dış Cephe Boyaları

Tempo Brüt Beton Astarı

Tempo Beton Astarı

Ürün Tanıtım

Brüt beton üzerine yapılacak alçı ve çimento esaslı sıva uygulamalarından önce yüzey aderansını artırmak amacıyla kullanılan polimer modifiye reçine esaslı iç/dış cephe astarıdır.

Özellikler

Brüt beton duvar, kolon, tavan gibi yüzeylerde aderans arttırıcı olarak kullanılır. Üzerine uygulanacak ürünün performansını olumlu yönde etkiler. Brüt beton üzerine yapılacak alçı ve çimento esaslı sıva uygulamalarından önce yüzey aderansını artırmak amacıyla kullanılmaktadır.

Uygulanacak Yüzeyler

Brüt beton yüzeylere alçı ve çimento esaslı harç uygulanmasından önce uygulanır.

yalova mantolama

Tempo Tekstür Dış Cephe Kaplaması

Ürün Tanıtım

Akrilik kopolimer esaslı, elyaf katkılı ve silikonlu, tekstürlü dış cephe kaplamasıdır.

Özellikler

İçerdiği özel elyaf sayesinde atmosfer koşullarına, kirliliğe, U.V. ışınlarına dayanıklıdır. Nefes alma yeteneğine sahip olup, duvardaki nemin dışarı atılmasına yardımcı olur. Su itici özelliği sayesinde suya karşı dirençlidir. Yüksek örtme gücüne ve yayılma özelliğine sahiptir. Değişik rulolar kullanılması durumunda farklı desenler elde edilir.

Uygulanacak Yüzeyler

Kendini taşıyabilen sıva, beton , OSB, MDF , ve diğer mineral yüzeylere, eski boyalı yüzeylere desen vermek amacıyla veya dekoratif amaçla uygulanır.

yalova ısı yalıtım

Tempo Silikonlu Dış Cephe Astarı

Ürün Tanıtım

Silikon ve akrilik emülsiyon esaslı, pigmentli, aderans gücü yüksek, yapı son kat dış cephe astarıdır. Özellikler Aderans gücü yüksektir, boya ile yüzey arasında bağlayıcı köprü kurar. Boya sarfiyatını azaltır. Nefes alma kabiliyeti sayesinde yüzeyde oluşan nemin dışarı atılmasını sağlar. Üzerine gelecek boyanın yüzey tarafından farklı emilmesini sağlayarak olası uygulama hatalarını engeller.

Uygulanacak Yüzeyler

Düz veya pürüzlü her cins sıvalı, mineral esaslı yüzeylerde, brüt beton üzerine, rengini kaybetmiş kendini taşıyabilen silikon veya akrilik esaslı eski boyalı yüzeylerde astar olarak kullanılır.
yalova ısı yalıtım dış cephe Isı Yalıtım ve Mantolama, filli boya, boya, fawori boya, tempo boya, yalova izolasyon firmaları, yalova mantolama, filli boya yalova bayileri, yalova boya firmaları, filli boya fiyat listesi, yalova'da boya badana işleri, yalova boya firmaları, yalova ev tadilat, yalova demiryürek inşaat malzemeleri, astar,

Tempo Silikonlu Dış Cephe Boyası

Ürün Tanıtım

Modifiye silikon katkılı, akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, mat görünümlü , UV ışınlarına dayanıklı son kat dış cephe boyasıdır.

Özellikler

 

Yüksek aderans gücü sayesinde yüzeylere maksimum tutunma sağlar. Silikon esaslı bağlayıcı sistemi ve gelişmiş pigmentler ile yüksek UV direnci ve iklim koşullarına dayanım sağlar. Nefes alma kabiliyeti sayesinde yüzeyde oluşan nemin dışarı atılmasını sağlar. Kolay sürülme özelliğine sahiptir. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar.

Uygulanacak Yüzeyler

Sıva, beton, serpme sıva, brüt beton, betopan, OSB, MDF ve mineral yüzeylerde, ayrıca yenileme için rengini kaybetmiş, kendini taşıyabilen silikon veya akrilik esaslı boyaların üzerine uygulanabilir. Nefes alma kabiliyetinin yüksek olması nedeniyle, ısı yalıtım sistemlerinin üzerine özellikle önerilir

yalova bursa ısı yalıtım

Tempo Silikonlu Grenli Dış Cephe Kaplaması

Ürün Tanıtım

Silikon katkılı, akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, rulo ile uygulanan, mercan rulo ile desen verilen, tekstürlü dış cephe kaplamasıdır.

Özellikler

Yüksek nefes alma yeteneğine sahip olup, silikon yapısındaki gözenekler sayesinde duvardaki nemin dışarı atılmasına yardımcı olur. Su itici özelliği sayesinde suya karşı dirençlidir. Atmosfer koşullarına, kirliliğe, U.V. ışınlarına dayanıklıdır. Yüksek örtme gücüne ve yayılma özelliğine sahiptir. Değişik rulolar kullanılması durumunda farklı desenler elde edilir.

Uygulanacak Yüzeyler

 

Kendini taşıyabilen sıva, beton , OSB, MDF , ve diğer mineral yüzeylere, eski boyalı yüzeylere desen vermek amacıyla veya dekoratif amaçla uygulanır.

yalova gemlik ısı yalıtım

Tempo Universal Astar

Ürün Tanıtım

Akrilik kopolimer esaslı beyaz pigmentli astar boyadır. Çok iyi örtme ve aderans gücüne sahiptir. 

 

Özellikler

Boya ile yüzey arasında bağlayıcı köprü görevi görür, tutunmayı artırır, Üzerine uygulanacak boyanın yüzey tarafından emilmesini engellediği için boya sarfiyatını azaltır ve zaman tasarrufu sağlar

 

.Uygulanacak Yüzeyler

 

Ham sıvalı yüzeylerde, beton, brüt beton ,mdf, betopan ,osb ,tuğla , macun üzerine ve ilk defa yapılacak boya uygulamalarından önce veya rengini kaybetmiş dekoratif amaçlı renk değişikliği yapılacak eski boyalı iç ve dış cephe yüzeylerinde astar olarak kullanılır